Coming Soon! Coming Soon!

آنالیز بازی انفجار ( Crash )

با عرض سلام ، مدتی پیش در تبلیغات بی در و پیکر اینستاگرام با تبلیغ بازی ای به اسم انفجار مواجه شدم ، محتوای تبلیغ بیانگر ان بود که میتوان با برنامه ریزی و یک استراتژی مناسب سرمایه خود را چندین برابر کنید . در این مقاله به طور کامل به بررسی و آنالیز این بازی میپردازیم تا شاید با تصمیم درست ، از بین رفتن مال تون رو جلوگیری کنیم . و ضرر های شما رو برگردونیم .

Crash / انفجار

روند کار به این صورت است که با توجه به پولی که توی حساب کاربری هست مبلغ دلخواه ( حداقل 1 تومان و حداکثر همه موجودی حساب ) رو  (  در قسمت مبلغ ) وارد میکنیم ، یک ضریب در زیر این قسمت است که مشخص میکنیم پولمون با چه ضریبی حداکثر برداشت میشه که پیش فرض روی 2 تنظیم شده یعنی اگه ضریب به 2 برسه خودکار پول*2 برداشت میشه ( پولی که گذاشتید 2 برابر میشه )

میتونید تا زمانی که ضریب به 2 نرسیده هم ، پولتون*ضریبی که در آن لحظه فکر میکنید زمان مناسبی هست ، رو برداشت کنید مثلا اگه تشخیص میدید در ضریب 1.5 برداشت بزنید اینجوری پولتون 1.5 برابر میشه ممکنه ضریب به 1.5 نرسه و پولتون از بین بره یا حتی از عدد 2 هم عبور کنه … 

شما میتونید این ضریبو کمو زیاد کنید  ( اگر ضریب رو تا آخر ببرید جلو ، روی بی نهایت تنظیم میشه یعنی فقط با اشاره شما پولتان * ضریبی که در ان لحظه روی گزینه برداشت زدید به حساب کاربری تون واریز میشه )

( اگر نت خوبی ندارید این گزینه پیشنهاد نمیشه چون ممکنه نت قطع و وصل بشه و گزینه برداشت عمل نکنه و ضریب بسته بشه و پولتون از بین بره ) 

با کلیک روی گزینه ثبت شرط منتظر شروع بازی میشویم …

با شروع بازی ضریب از صفر شروع به حرکت میکنه و طبق گفته سایت به صورت تصادفی! روی یک ضریب مشخص متوقف میشه ، ما باید قبل از متوقف شدن این ضریب پولمون رو برداشت کنیم ، در غیر این صورت کل مبلغی که برای این راند در نظر گرفتیم از بین میره . ( ضریب ممکنه روی همون صفر بسته بشه ، همه کاربرا میبازن ، ممکنه تا نزدیکای 100 هم بره که خیلی کم پیش میاد … )  

توی ویدیو زیر محیط بازی و تمام چیزایی که گفتم رو ببینید 🙂

اگر با کامپیوتر یا لپتاپ بازی کنید توی یک صفحه لیست همه شرکت کنندگان و ضریب های گذشته و چت روم بازی هم مشاهده میکنید . (  این که کد های MD5 ، HASH و … در این پنجره چیه در ادامه توضیح میدم )

نکته بسیار مهم این است که آیا ضریب های بازی به صورت تصادفی ایجاد میشود ؟؟!

آیا الگوریتمی وجود دارد که بتوان ضریب بازی را قبل از متوقف شدن تشخیص داد ؟؟؟

آیا اصولی وجود دارد که بتوان با آن به سود رسید ؟؟؟

آیا به ربات ها و افرادی  که ادعای پیش بینی ضریب  را دارند میتوان اطمینان کرد ؟؟؟

و چندین سوال دیگر …

این سوالات و سوالات زیادی که خیلی از دوستانم مطرح کردن .. تصمیم گرفتم این بازی رو به صورت کامل آنالیز کنم و نتایج این آنالیز رو خدمتتون عرض کنم .

 

رشته تحصیلی  مهندسی نرم افزار است و تا حدودی در زمینه شبکه های کامپیوتری و الگوریتم های کامپیوتری آشنایی دارم ، شغل بنده نیز در زمینه امنیت اطلاعات و تدریس دروس شبکه ای می باشد و توانایی تحلیل این الگوریتم و بازی را تا حدودی دارا میباشم و سعی میکنم صادقانه اطلاعات خودم رو در اختیار شما قرار بدم.

قبل از اینکه آنالیز من رو بخونید حتما برای شروع ، نگاهی به توضیحات بازی انفجار که در قسمت راهنمای سایت درج شده بندازید . ( لینک زیر رو در سایت خودم آپلود کردم )

برای مشاهده تحلیل سایت به این قسمت از سایت فلوریتم مراجعه کنید.

برای دوستانی که آشنایی با HASH و MD5 ندارن ابتدای مختصر توضیحی میدهم به طوری که قابل فهم و ساده باشه .

در علم کامپیوتر HASH ( هش ) به عملیاتی روی اطلاعات ورودی میگویند که با آن عملیات ، اطلاعات به یک خروجی خاص و منحصر به فرد تبدیل شود ، دقت کنیم هش معمولا یک طرفه است ، برای درک بیشتر فرض کنید عدد 40 را به عنوان ورودی در نظر میگیریم ( تابع مخفی سایت که همان رمز سیستم و تابع هش ما است میگه من ورودی رو ضرب در 3 میکنم بعد از آن 20 واحد کم میکنم ) و در نهایت عدد 100 رو به ما میده ، دقت کنیم این عدد 100 به هزاران روش میتونست از عدد 40 ساخته بشه ( مثلا +60 یا ضرب در 2 + 20 یا …. )برای اعداد بعدی به همین صورت مثلا ورودی عدد 10 خروجی میشه عدد 10 ، عدد 50 خروجی میشه 130 و…   این همون ساختار HASH هست یعنی ما اگه 100 رو داشته باشیم تا رمز رو ندونیم نمیتونیم بفهمیم عدد اصلی چی بوده که الان شده است .  

 

در این مثال کوچیکی که زدم شاید با کمی دقت در ساختار خروجی هابفهمیم که رمز ورود چیه که اینجا ( ضرب در 3 منهای 20  است ) اما دقت کنیم یافتن کلمه عبور در بازی انفجار به این سادگی نیست ، این  رمز ورود ،  از ترکیب بسیار زیادی از حروف و اعداد کنار هم ساخته شده که تشخیص آن تقریبا غیر ممکن است .

MD5 نیز یک نوع روش HASH کردن اطلاعات است ، یعنی سایت میاد اول هر راند MD5 رو تولید میکنه و تا پایان راند شما نمیتونید بفهمید HASH ( که تولید کننده ضریب نهایی اون راند است ) خلاصه بگم MD5 یک طرفه است یعنی ما کاربرا فقط و فقط با داشتن ضریب اون راند  میتونیم بفهمیم MD5 چیه ( که اونم آخر راند میفهمیم که به دردمون نمیخوره ) 

برنامه ی زیر خروجی چند راند از بازیه ، اول کار سیستم میاد MD5 رو به همه نشون میده ( ضریب متناظر با این MD5 ثابته و در طول این 6 ثانیه عوض نمیشه ) و پس از پایان راند میاد و HASH ( همون ضریب  ) رو نشون ما میده هر MD5 دقیقا طبق الگوریتمی که توی راهنمای بازی خود سایت نوشته متناظر با یک ضریب از بازیه   ( همون یک طرفه بودن سیستم که اجازه نمیده ما ضریب رو قبل از پایان هر راند متوجه بشیم ) 

Crash / انفجار


این MD5 ها چطور تعیین میشن ؟ ( ضرایب چطور تعیین میشه ) 

دقت کنیم که  برنامه نویس سایت الگوریتم های زیادی رو بررسی میکنه و همه جوانب رو در نظر میگیره و MD5 ها رو تعیین میکنه (  و ضرایب بر اساس این MD5 ساخته میشه )  

این موارد خیلی زیاده اما مهمترین اونا اینه که سایت در حالت کلی همیشه در سود باشه ( ممکنه در طی چند دقیقه محاسبه کنید که سایت داره ضریب های بالایی میده و در ضرره اما به تدریج سایت به حالت سود در میاد . )

به نظرتون میشه فهمید ضرایب چیشه ؟ آیا تضمینی هست بعد از چند ضریب کم ضریب بالا بده سیستم ؟ آیا الگوریتمی برای دور زدن سایت و سود کردن است ؟ و خیلی سوالای دیگه ….

اول باید گفت که تقریبا  نمیشه ضریب رو قبل از شروع بازی فهمید ، حتما هم تا حالا دلیلشو فهمیدید،  چون ما فقط از داشتن HASH و پیاده سازی الگوریتم بازی ( که سایت اعلام کرده )  میتونیم به ضریب برسیم و داشتن HASH قبل از شروع بازی مستلزم داشتن همون رمزه که پیدا کردنش توی 6 ثانیه ای که سایت فرصت میده تا کاربران شرط ها رو ثبت کنن بسیار دشوار است .

نکته مهم اینه که الگوریتم های این بازی و همه الگوریتم های موجود در جهان فقط برای تبدیل انواع HASH به MD5 اعتبار داره ( بر عکس نیاز ما برای فهمیدن ضریب قبل از شروع راند ) تنها آنالیز قابل توجه در این مورد موضوع حمله موسوم به  brute force attack است که ممکن است در زمان طولانی با وجود سرور های قدرتمند  این عملیات را انجام دهد ( البته ممکنه بازم اشتباه کنه … )  و از آنجا که سایت تنها 6 ثانیه به کاربران برای درج شرط فرصت میدهد این اقدام برای تشخیص دقیق ضریب با این روش تقریبا بلا استفاده است .

آیا میشه با احتمالات ریاضی حدود یک ضریب رو حدس زد ؟ ادامه مقاله رو بخونید …

Crash / انفجار
 

نتیجه و آنالیز این اطلاعات میگه :

الف ) ضریب بازی انفجار در هر راند با مبالغ وارد شده توسط بازیکنان در طول 6 ثانیه ثبت شده تغییر نمیکنه ( از توضیحات قبل و پیاده سازی الگوریتم سایت و مشاهده ضرایب خروجی که همان ضرایب سایت بود این موضوع برداشت شد )

ب ) الگوریتمی در بازی ایجاد شده که به آیپی برخی کاربران که مبالغ حساسی را درج میکنند واکنش نشان می دهند ( این موضوع کاملا بدیهی است ) منظور از حساسیت اینه که سیستم نسبت به MD5 هایی که تولید میکنه تا 40 راند بعدی هوشمند تر تصمیم میگیره 

الگوریتم هایی نوشته شده که MD5 هایی تولید کند که کاربران هیجان زیادی برای ادامه بازی داشته باشند  ( مثلا آمدن ضریب بالای 30 یا … ) 

پ) ربات نصب شده روی بیش از 10 سایت ، نشان داد ضرایب بازی از 0 تا کمتر از 100 متغیره ، همچنین روند رو شدن ضریب های بازی تقریبا به شکل زیره . ( همچنین ضریب های صفر از هیچ قاعده خاصی پیروی نمیکنند )

 

تعداد ضریب های 1.01 از 1.02 بیشتر

تعداد ضریب های 1.02 از 1.03 بیشتر

تعداد ضریب های 1.03 از 1.04 بیشتر

تعداد ضریب های 2.11 از 2.12 بیشتره 

تعداد ضریب های  2.12 از 2.13 بیشتره

….

و به همین ترتیب … ( عملا هم ضریب های 2 از 3 بیشترن ، 3 از 4 بیشتر و به همین ترتیب … )

 

در برنامه کوچکی که به صورت ربات برای این بازی نوشتم  ،  نام کاربری افراد شرکت کننده در بازی در طول تقریبا 5 ساعت بازی ذخیره کردم . نتیجه این آنالیز به صورت زیر میباشد .

1- کاربران با سود مثبت ( سود کرده باشند – کمتر از 5 راند ) 18.9 درصد

2- کاربران با سود منفی ( ضرر کرده باشند – کمتر از 5 راند ) 36.8 درصد

3- کاربران با سود مثبت ( سود کرده باشند – بیشتر از 5 راند ) 13.8 درصد

4- کاربران با سود منفی ( ضرر کرده باشند – بیشتر از 5 راند ) 30.5 درصد

برداشت شما از این آنالیز چیه ؟

67.3 درصد کاربران در یک بازه زمانی محدود و تقریبا 95 درصد کاربران در بازی زمانی غیر محدود بازنده بازی هستند .

روش Bustabit Chaser و ربات آن : یکی از اسکریپت هایی که در کازینو های آنلاین چند وقتیه داره استفاده میشه استفاده از روش Bustabit Chaser است ، این روش رو خودشون منطقی دونستن و بیان میکنن میشه با این روش به سود منطقی رسید (  این روش نیز برای جذب مخاطب استفاده میشه و چیزی جز باخت نیست ) فلوریتم هیچ مسولیتی از برد و باخت توسط این ربات بر عهده نمیگیره و فقط برای روشن شدن قضیه پیاده سازی برنامه نویسی شده این برنامه رو به رایگان در اختیار شما قرار میده.

طبق اصل احتمال ممکنه این ربات نیز موجودی شما رو صفر کنه و شما وجه ای رو برنده نشید .

ربات Bustabit : همون طور که میدونید سایت بازی توی هر راند یک ضریب بهمون نشون میده که این ضریب ممکن 0 باشه ، یا 1 باشه یا 1.5 باشه یا 20 باشه یا …. ( هر عددی بین 0 تا 100 ) ، ما با آنالیز ریاضی که انجام دادیم دیدیم توی حداقل 50  درصد مواقع اگه 40 بار پیاپی بازی کنیم و سایت 40 بار به ما ضریب رندومی نشون بده حداقل یکی از این ضریایب بالاتر از 8.24 خواهد بود . 

ما برنامه این ربات رو آماده کردیم و به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدیم . نحوه کار کرد این برنامه خیلی سادس و به صورت زیره.

1- ابتدا مبلغ سرمایه اولیه خودتون رو در قسمت مشخص بر حسب تومان وارد کنید و روی گزینه شروع کلیک کنید.

2- ضریب سایت و بازی رو به صورت ثابت روی عدد 8.24 قرار دهید .

3- مبلغی که برنامه در قسمت ( مبلغ شرط فعلی ) به شما میگه رو وارد سایت کنید و بازی کنید .

4- اینجا ممکنه توی این راند ضریب بازی از عدد 8.24 عبور کنه یا عبور نکنه و قبل از اون متوقف بشه که 2 حالت پیش میاد .

الف ) اگه ضریب از 8.24 عبور کنه : روی دکمه بردم کلیک کنید ( مشاهده میکنید که سود شما مثبت شده ) و مبلغ جدیدی که برنامه در قسمت مشخص شده بهتون نشون میده رو وارد سایت کنید و دوباره بازی کنید .

ب) اگه ضریب از 8.24 عبور نکنه : روی دکمه باختم کلیک کنید و مبلغ جدیدی که برنامه در قسمت مشخص شده بهتون نشون میده رو وارد سایت کنید و بازی کنید . ( شما 40 بار یعنی 40 راند از بازی فرصت دارید که این عمل رو تکرار کنید  – در غیر این صورت یعنی رو نشدن ضریب حداقل 8.24  موجودی تون به 0 نزدیک میشه که طبق اصل احتمال امکان پذیره )

 

لینک دانلود برنامه ( حاوی فایل اجرایی و فایل راهنما – دریافت فایل به منزله قبول قوانین ربات است )

لینک دانلود برنامه Net Framework ( اگر برنامه اجرا نشد باید Net Framework رو دانلود و نصب کنید )

 

(هشدار : برخی از افراد سودجو این ربات رو با قیمت های مختلف برای فروش قرار داده اند – لطفا فریب این افراد رو نخورید و در صورت مشاهده مراتب رو از طریق کامنت یا تیکت به اطلاع ما برسونید )

تشکر از وقتی که برای خواندن این مقاله صرف کردید – لطفا گول افراد سودجو رو نخورید.

ارتباط با بنده و پرسیدن سوال و گفتگو از طریق تیکت نیز میسر است 

نظرات کاربران
  جواد تیموری پاسخ شنبه 24 آذر 1397

  سلام ببخشید مهندس شما چقدر تظمین میدید رباط شما درست کار کنه ؟بعدش مبلغی که باید به شما پرداخت بشه چقدر هستش ؟


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ شنبه 24 آذر 1397

   دوست عزیز این برنامه هیچ تضمینی برای سود دهی به شما و هیچ کس نمیده ، و پیاده سازی یکی از روش های بازی در کل دنیاس که طبق اصل احتمال هم احتمال برد داره هم احتمال باخت . و از قاعده کلی که توی متن نوشته گفتم ( این بازی تهش باخته ) تبعیت میکنه .
   در ضمن برنامه رایگان روی سایت است و نیاز به هیچ هزینه ای نیست . لطفا بابت این برنامه هیچ وجه ای به کسی ندید .


  majid mohamdi پاسخ شنبه 24 آذر 1397

  واقعا عاليه سايت شما تشكر


  محمد کاظمی پاسخ یکشنبه 25 آذر 1397

  سلام و درود
  خیلی دوست داشتم بدونم این بازی چطوری کار میکنه و خیلی فکر براش داشتم اما خیلی خوب شد که این مقاله رو خوندم . واقعا از شما تشکر میکنم


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ یکشنبه 25 آذر 1397

   سلام ، خواهش میکنم امیدوارم همیشه موفق باشید .


  محمود پاسخ دوشنبه 10 دی 1397

  سلام،خسته نباشد
  چجوری که یه عده از این بازی روزانه سودای کلان بدست میارن؟


  nima nima پاسخ دوشنبه 10 دی 1397

  سلام‌خسته نباشید نسخه اندروید هم وجود داره


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ دوشنبه 10 دی 1397

   سلام نیما جان ممنونم / خیر فعلا برای ویندوز است / برای اندروید آماده بشه میزارم روی سایت


  nima پاسخ دوشنبه 10 دی 1397

  مرسی .ممنون از لطف شما


  Hasan پاسخ سه شنبه 11 دی 1397

  سلام ، واقعا ممنون از بابت این مقاله..
  نمیشه با لیست پسورد هایی که توی سایت های مختلف هست ، هش رو کرک کنیم؟ ( چه برنامه ای رو پیشنهاد میدین..؟)


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ سه شنبه 11 دی 1397

   سلام دوست عزیز ، حقیقت اینه که این کار همون حمله attack است که توی مقاله توضیح دادم میلیارد ها عدد وجود داره امکان جستجوی اونا توی 6 7 ثانیه به صورت دقیق تقریبا محاله .


  احمد پاسخ جمعه 14 دی 1397

  سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بپرسم راه اندازی بازی انفجار(وبسایت) یا برنامه نویسی بازی کار سختی است یا از عهده یه برنامه نویس معمولی بر می آید؟ و اینکه حدودا چقدر باید تا راه اندازی آن هزینه کرد ؟
  ممنون


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ جمعه 14 دی 1397

   سلام دوست عزیز
   برنامه نویسی همچین بازی هایی نیازمند ساعت ها فکر و تحلیل و آنالیز است ، اگر جدا از غیر قانونی بودن راه اندازی همچین سایت هایی بگذزیم ، زاه اندازی همچین سایت هایی معمولا هزینه بالایی میخواهد . ( گاها چندین میلیون )


  آدرنالین 4010 پاسخ شنبه 15 دی 1397

  سلام .
  بازی با صدور کد توی تاریخچه ست میشه .
  بفرض عدد 2.22 عدد جادویی ولی اگه قبلش
  کد تخریب نیومده باشه

  عددهای 2.24 و 2.36 صادر کننده 0.00 هستن
  البته عددهای زیادی هستند
  ولی هر کدوم کارایی جدایی داره.

  عدد های جادویی بیشتر

  عددهای 1.33
  و 1.55
  و 1.77
  و 1.66 به نظرتون چیکار میکنند..
  انفجار یاد گرفنتیه و دونستن رمز اعداد


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ یکشنبه 16 دی 1397

   سلام دوست عزیز ، اجازه بدید من با نظر شما موافق نباشم .در این بازی اعداد جادویی ای وجود نداشته و کاملا به صورت تصادفی و با دانش بالای برنامه نویس بازی ( جوری که سایت همیشه توی سود باشه ) نوشته شده . اطلاعات کامل رو توی مقاله توضیح دادم . توضیحات شما لااقل از سطح سواد بنده خارجه .

   ( امکان درج تبلیغات در کامنت ها وجود ندارد )


  mehdi mehdi پاسخ سه شنبه 18 دی 1397

  میفرمایید که فرمول ریاضی بدست اوردن مبلغ شرط فعلی از سرمایه اولیه تا 40 راند که در نهایت از مبدا (سرمایه اولیه) به 0 میرسد و در ربات گذاشتید چیه؟
  ممنون


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ چهارشنبه 19 دی 1397

   سلام دوست عزیز

   پاسخ شما در قسمت تیکت ها داده شد.


  Hsash پاسخ چهارشنبه 26 دی 1397

  سلام
  چطور اینو به بازی وصل کنیم


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ چهارشنبه 26 دی 1397

   نیازی به اتصال به بازی نیست ، به طور دستی این کارو انجام بدید ( عواقب بازی و ربات با شماست – به توصیه های ما گوش کنید )


  mehdi mehdi پاسخ پنجشنبه 27 دی 1397

  من اونو تو ربات اتوماتیک روی سایت تست کردم.سایت بیش از 60 بار ضریب داد تا به 8.24 برسد.
  این در صورتی بود همان موقع 10 هزار رو به 100 هزار تبدیل کرده بودم که به یکباره 0 شد.
  در ضمن وقتی با ایپی که 100 هزار رسیدم تست گرفتم بعد چند روز سایت برای اون آیپی از کار میفتاد، به این صورت که ضریبها متوقف میشد یا انقدر بالا میرفت که ایست نداشت در هر دو صورت باید رفرش میکردی، وقتی با فیلترشکن میرفتم همون لحظه از این مشکلات خبری نبود
  انگار پیروز شدن با برنامه در این بازی محال است…


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ جمعه 28 دی 1397

   سلام دوست عزیز
   همون طور که توی توضیحات نوشتیم ، توی حداقل نیمی از دفعاتی که تست انجام شده توی 40 مرتبه حداقل 1 بار این ضریب رو شده و توی نیمی از موارد ضریب به این عدد هم نرسیده و قبل از آن متوقف شده است . به هر حال این ضریب ها طوری برنامه نویسی شده اند که سایت همیشه در حال سود است و شما همیشه در حال ضرر ، بنابراین توصیه فلوریتم اینه اصلا این بازی رو انجام ندید چون همون طور که گفتم این ربات هم ابزاریه که خودشون درست کردن تا شما میل بیشتری برای بازی پیدا کنید . و ما فقط پیاده سازی کردیم این روش رو


  محمد امینی پاسخ چهارشنبه 03 بهمن 1397

  سلام و عرض ادب وقت بخیر ببخشید میخاستم بدونم که ربات انفجار اصلا داخل سایت های دیگه بارگذاری شده که شما اطلاع داشته باشین یا اصلا همچین چیزی ساخته نشده هنوز برای اندرویید چون بنده هر چقدر که سرچ میکنم برای اندرویید فقط داخل اپارت تبلیغ کردن و این ربات برای اندرویید رو به قیمت های گذافی گذاشتن برای فروش از شما پرسونلین عزیز خاهش مندم که کمکم یا راهنماییم کنید با تشکر اگر سایتی میشناسید که ربات انفجار مخصوص سیستم عامل اندروید گذاشتن ممنون میشم که بهم بگید مرسی


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ پنجشنبه 04 بهمن 1397

   سلام دوست عزیز
   به هیچ عنوان رباتی که بتونه تشخیص دقیق یا حدودی از ضریب رو بده وجود نداره و بنده به عنوان متخصص شبکه های کامپیوتری ادعا میکنم که هیچ رباتی توانایی این کار رو نداره و همه اونا یه کلاه برداری بزرگ هستن .

   پیشنهاد من اینه با آگاهی تمام ، لطفا همه نظرات کاربران سایت و مقاله نوشته شده رو بخونید . سپس تصمیم بگیرید .


  محمد اکبری پاسخ پنجشنبه 11 بهمن 1397

  با سلام. ببخشید دو تا سوال از خدمتتون دارم
  اول اینکه شما برنامه ای دارید که مبالغ و ضرایب رو خودمون براش اصلاح کنیم و بش بگیم اگر مثلا چندتا ضریب زیر فلان ضریب آمد دگه شرط نبند. واینکه بهش بگیم مثلا نیم ساعت بازی کنه بعد اولین باری که برد دگه تا 15 دقیقه بازی نکنه.


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ جمعه 12 بهمن 1397

   سلام ، این ربات پیاده سازی روشی است که توی صورت مقاله درج شده و ما هیچ مسولیتی از برد و باخت احتمالی نداریم ، روش های دیگری هم میشه با توجه به ماهیت این روش استخراج کرد .


  امین پاسخ پنجشنبه 11 بهمن 1397

  سلام میشه ازشون شکایت کرد پول های واریزی برگرده؟


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ جمعه 12 بهمن 1397

   سلام .
   در این مورد اطلاعی ندارم ، فقط این نکته که اکثر صاحبان این سایت ها در خارج از کشور زندگی میکنند .


  Mohammad پاسخ چهارشنبه 17 بهمن 1397

  سلام
  خسته نباشید
  من دانشجو هستم و خواستم یک سوال بپرسم راجب اون کد های sha256 HASh و کد MD5 که بنده وقتی کد sha256 HASH رو به مبدل های داخل گوگل میدم میتونه کد MD5 رو بهم بده ولی چرا وقتی کد MD5 رو بهش میدم برعکسش رو بهم نمیده. یعنی عکس این عمل صادق نیست؟ فقطئو فقط خود HASH میتونه کمک بکنه یعنی؟؟؟


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ پنجشنبه 18 بهمن 1397

   با سلام
   اگر روند کدینگ Hash رو مطالعه کنی ، میبینی که Hash یک الگوریتم یک طرفه است ( از اکثر مواقع ) و فقط با داشتن رمز سیستم میتونی عکس رو متوجه بشی ، این یه خاصیت رمز نگاری از هشینگ است ، توی مقاله کامل توضیح دادم راجع بهش .


  محمد پاسخ سه شنبه 23 بهمن 1397

  سلام مهندس وقت بخیر
  بازی دیگه ای که ممکنه مارو به سود دهی برسونه بازی thimbles توی تعداد محدودی از سایتاس
  خیلی ممنون میشم با هم در ارتباط باشیم…و دوستان رو به سود برسونیم


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ سه شنبه 23 بهمن 1397

   سلام به آیدی floritm در تلگرام پیام بدید .


  Aziz پاسخ سه شنبه 23 بهمن 1397

  سلام
  درود و سپاس از راهنمایی های که کردید
  یک سوال داشتم‌خدمت شما و آن هم اینکه آیا با ابر رایانه های هوشمند و قوی هم نمیشه زیر ۶ ثانیه اینها رو هک کرد؟


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ سه شنبه 23 بهمن 1397

   سلام و درود با ابر رایانه های هوشمند و فوق سریع احتمال هک کردن وجود داره .


  ماموستا پاسخ جمعه 26 بهمن 1397

  چطوری میتونم واسه ی اندروید دانلود کنم

  .
  هیچ جایی پیداش نمی کنم


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ یکشنبه 28 بهمن 1397

   سلام ، در کانال عضو شوید در صورت وجود برای شما ارسال میشه .


  Milad پاسخ یکشنبه 05 اسفند 1397

  سلام ببخشید ی سوال ، گفتیم ک اینا اول md5 رو میدن بعد hash خوب میخاستم بپرسم بعد از بازی چطوری این hash تبدیل میشه به عدد یا همون ضریب ؟ درسته دیگه کار از کار گذشته ولی خوبه دونستش
  ممنون


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ دوشنبه 06 اسفند 1397

   سلام و خسته نباشید – همون طور که توی توضیحات نوشتم هر کد MD5 در این سیستم معادل با یک ضریب هست که طبق الگوریتمی که خود سایت اعلام کرده ساخته میشه تعداد این MD5 ها آنقدر زیاده که از درک کامپیوتر ها و ابر کامپیوتر ها خارجه


  Milad پاسخ دوشنبه 06 اسفند 1397

  سلام دوباره ، منظورم اینه که این سایتای شرط بندی خیلی مسر هستن ک بگن بازی انفجار منصفانه هستش آیا واقعن همینطوره؟ ، آیا امکان این وجود داره بعد از بازی که مثلا تو ضریب ۱.۵ بسته شد ، فهمید که hash تعریف شده هم روی ۱.۵ بوده ،؟ چون من ی ویدیو دیدم نمیدونم میگفت هش رو چار تا چار تا جدا میکنن بعد آخر میبینن ب پنجاه تقسیم پذیر هست یا نه بعد یه عدد در میورد میگفت اثبات شد ک بازی منصفانه هست ، ولی خوب من چیز خاصی نفهمیدم چکار کرد،
  بنظرتون واقعا منصفانس یا دستکاری شدس؟ باتشکر


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ سه شنبه 07 اسفند 1397

   سلام ، بنده توی توضیجات مقاله به طور کامل این موضوع رو شرح دادم ، بله این امکان وجود داره که از طریق Hash ( که بعد از رو شدن ضریب و بسته شدن راند مشخص میشه ) به عدد اولیه ضریب دست پیدا کرد ولی عکس اون در 7 ثانیه تقریبا امکان پذیر نیست . مشکل در این موضوع نیست ، مشکل در اینه که این MD5 هایی که تولید میشه کاملا برنامه ریزی شدس و طوری نوشته شده که سایت همواره در حال سود است .


  سعید عبدالهی پاسخ دوشنبه 14 اسفند 1397

  سلام وقت بخیر یک کانال هست که این رباط هارو به قیمت 500 هزار تومان می فروشه و ب مردم میگ ک شما 100 تومن بریزین و براتون 800 هزار تومان تحویل میدم و همش دروغ میگه ب مردم خیلیام پرداخت کردن و نتونستن پرداختیشونو پس بگیرن چون بلاکشون کرده بوده ( امکان درج لینک نیست ) خیلیا میخواستن شکایت کنن ولی ترسیدن گفتم ک اطلاع بدم


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ چهارشنبه 16 اسفند 1397

   بارها گفته شده که فریب کانال ها و افراد سودجو رو نخورید .


  Ashkan پاسخ دوشنبه 14 اسفند 1397

  ببخشید ی برنامه توی اپارات گذاشته بودین ضریبو درصد اومدنشو میداد اونو از کجا دانلود کنم


  محمد زارعی پاسخ دوشنبه 14 اسفند 1397

  سلام اون ممد زارعی تو عکس بازی منم پیشنهاد می کنم اصلا این بازی رو نکنید چون مزخرفترین بازی ممکنه بخصوص ربات فروش ها فریبتون ندن (یه کانال تلگرام هست به اسم انفجار کاملا تقلبیه بعد که پول رو ازتون گرفتن دیگه جواب نمیدن) و دیگه اینکه ممنون از سایت خوبتون امیداورم که بچه ها دیگه هم گوش بدن و این بازی رو کنار بزارن


  محمد پاسخ چهارشنبه 16 اسفند 1397

  مهندس سلام..میخواستم بدونم این انالیزی ک انجام دادین چ طوری اعداد رو ذخیره کردین؟ برنامه ای نوشتین که اعداد رو از سایت بگیره و داخل یه دیتا بیسی ذخیره کنه؟


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ پنجشنبه 17 اسفند 1397

   سلام و درود بر شما ، بله یه اسکریپت ساده فراخوان نوشتیم ، که چندین ساعت ستون مبلغ ، نام کاربری ، سود و زیاد به همراه ضریب های بازی رو ذخیره کرده و این خروجی ها نتیجه هایی بدست آمد.


  محمد پاسخ چهارشنبه 16 اسفند 1397

  سلام..مهندس از چه برنامه ای برای ثبت داده ها انفجار استفاده کردین؟


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ چهارشنبه 16 اسفند 1397

   با سلام ، برنامه visual studio استفاده شده به صورت NET.


  محمد پاسخ جمعه 18 اسفند 1397

  میشه اون برنامه ای که نوشتین که اعدادو ثبت میکنه برام بفرستین ؟ ایمیل کنین؟


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ یکشنبه 20 اسفند 1397

   برنامه ویژوال استدیو مایکروسافت


  مهرداد پاسخ شنبه 19 اسفند 1397

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما بسیار جالب بود و اینکه اون قسمت که چند کد هش رو انالیز کردید و به ضریب رسیدید در چه سایت یا نرم افزاری انجام دادید؟ چون کد hash که بعد از واسادن نمودار تولید میشه رو به انالیزور های داخل گوگل میدم اصلا md5 تولید نمیکنن – یه سایت یا نرم افزار خوب معرفی کنید برای انالیز اون کد های هش متشکرم


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ یکشنبه 20 اسفند 1397

   سلام و دورود .نیازی به برنامه نیست ، فقط برای جمع آوری از یه فایل php ساده استفاده شده ، در واقع از خود الگوریتمی که سایت اعلام کرده استفاده شد و دقیقا هم عمل کرد .


  جواد پاسخ دوشنبه 21 اسفند 1397

  سلام ادمین جان
  سوال من اینه که تو بازی انفجار حتی رباتهای هوشمند هم شکست میخورند ولی با این وجود خیلیا هستند که میگن ربات تشخیص ضریب وجود داره و بابتش پول کلانی میگیرند ایا واقعا همچین رباتی هست؟


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ چهارشنبه 23 اسفند 1397

   سلام و درود بر شما.
   اگر مقاله رو کامل مطالعه کرده باشید ، هیچ رباتی توانایی تشخیص ضریب و یا حدود ضریب رو نداره و تمامی سایت ها و کانال هایی که چنین ادعایی دارند کلاه برداری محض است . این که سیاست پیروزی در بازی وجود دارد یا خیر هنوز اثبات نشده است .


  حمید حسینی پاسخ پنجشنبه 24 اسفند 1397

  با سلام. ببخشید این رباتی که برای دانلود گذاشتین چه فایده ای داره؟ اینکه ربات بهت بگه چند تومن بذار به چه دردی میخوره؟ تازه اون ضریب 8.24 هم یه ضریب خیلی بزرگیه که خیلی بعیده به اون عدد برسه ضریبا معمولا زیر 2 هستن. درست عرض میکنم؟


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ پنجشنبه 24 اسفند 1397

   سلام و درود بر شما
   باید عرض کنم که الگوریتم این برنامه فقط پیاده سازی یک روش خارجی است که همه احتمالات اون در متن توضیحات سایت اومده ، دقت کنیم که ضریب بازی بین 0 تا 99 متغیره و طبق آنالیز احتمال عبور از 8.24 بالای 10 درصد است ، و شما 40 مرتبه فرصت دارید که در یک راند به این ضریب برسید .


  Mansoureh پاسخ شنبه 04 فروردین 1398

  درود، دوست عزیز من یه کمکی میخواستم ازتون بابت طراحی ی برنامه ی ساده، اگر ممکنه آیدی تلگرامتون رو ایمیل کنید برام تا کمک بگیرم، تشکر


   َAdmin Staff َAdmin Staff پاسخ سه شنبه 07 فروردین 1398

   ارسال شد .

   آیدی تلگرام : alireza_ab